Connect with us

ogrodzenia

Zabezpieczenie imprez plenerowych z tymczasowymi ogrodzeniami

ogrodzenia tymczasowe na imprezy plenerowe easyfence.pl

Festiwale, koncerty, wydarzenia sportowe i wiele innych imprez masowych wymaga porządnego ogrodzenia. Powinno być ono solidne, by zapobiegać niebezpiecznych i niekontrolowanych sytuacji oraz mobilne, łatwe do transportowania.

Funkcjonalne ogrodzenia na każdą okazję

Produkty firmy Easyfence sprawdzają się w każdych warunkach. Są wykonane z solidnych materiałów, które mimo uciążliwych warunków pogodowych spełniają swoją funkcję. W dodatku są łatwe w transportowaniu. Mobilne ogrodzenia są szeroko dostępne na stronach internetowych, trzeba jednak zwracać uwagę na tworzywo barierek oraz ich funkcjonalność.
Tymczasowe ogrodzenie na imprezy zewnętrzne
W ofercie naszego sklepu internetowego istnieje możliwość zakupu barierek ażurowych, które nie są zabudowane. Jest to kratka, która dzięki lekkiemu wykończeniu jest bardzo łatwa w przenoszeniu i ustawianiu- na przykład model Round Top. Ogrodzenie tego typu jest banalne w montażu. Wykonano je, łącząc ramę z wysokiej klasy stali z wypełnieniem siatkowym z drutów zgrzewanych. Odpowiednio dobrane części składowe gwarantują trwałość i odporność na czynniki zewnętrzne, co powoduje, że nawet najgorsza pogoda nie popsuje imprezy.

Tymczasowe ogrodzenie na plac budowy

Na budowie kluczowym elementem jest wydzielenie terenu oraz jego ochrona. Płot, który jest całkowicie przesłonięty, zabezpiecza plac budowy. Ogrodzenia dostępne w ofercie naszego sklepu wykonane są z wysokiej jakości materiałów, na które nie mają wpływu warunki zewnętrzne. Są one w pełni trwałe i oporne na deszcz, śnieg czy silny wiatr. Gruba blacha pozwala chronić teren, sprzęty i pracowników. Sprawia również, że ogrodzony teren jest niewidoczny dla przechodniów i osób nieupoważnionych do przebywania na placu budowy. Brama dostosowana do pełnych ogrodzeń wyposażona jest w rygiel, czyli specjalny mechanizm zamykający, co daje to pełne bezpieczeństwo i kontrolę osób wjeżdżających na budowę. Ogrodzenia pełne to rodzaj ogrodzeń tymczasowych, dedykowanych na place budowy, ale mogą być one także stosowane na różnego rodzaju wydarzeniach plenerowych czy imprezach masowych.

Oferujemy ogrodzenia tymczasowe w różnych rozmiarach

Przesłony pełnych ogrodzeń tymczasowych mają różne szerokości, zaczynając od 2,3 m, 2,9 m długości przesłon, aż do 4,8 m i 5,9 m długości bram. W swojej ofercie posiadamy ogrodzenia w różnych wielkościach i kształtach.

Akcesoria do ogrodzeń tymczasowych

Aby w pełni skompletować ogrodzenie tymczasowe na imprezę masową, potrzebne będzie nie tylko ogrodzenie dużych rozmiarów, ale również mniejsze barierki. Na stronie easyfence.pl znajdziesz szeroki wybór barierek- zarówno pod względem wielkości i kształtu. Wszystkie nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości, wytrzymałych materiałów, które charakteryzują się dużą łatwością montażu i lekkością. W naszej ofercie dostępne są również barierki drogowe oraz policyjne.

Organizujesz imprezę plenerową? Zaopatrz się w ogrodzenia tymczasowe od easyfence.pl

Ogrodzenia Easyfence to solidne konstrukcje, które świetnie sprawdzą się podczas festiwali czy koncertów, gdzie potrzebna będzie świetna organizacja terenu i dobre zabezpieczenie. Do wyboru są różne wielkości oraz kształty bram. Porządny metal wytrzyma niesprzyjające warunki pogodowe, a przy tym będzie banalnie łatwy podczas przenoszenia i montażu. Ogrodzenia Easyfence to wysokiej jakości, trwałe i mobilne produkty idealne na plac budowy, imprezy plenerowe, festiwale czy imprezy masowe.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Easyfence.pl

Kontynuuj czytanie

Popularne