Home Page by K2 Home Page by JSN PageBuilder

Firma joppol, którą znaleźć możemy pod adresem internetowym joppol.pl, jest firmą, która może pochwalić się, aż 25-letnim doświadczeniem w poligrafii.

Firma Joppol może się z całą pewnością pochwalić faktem, że wśród bardzo licznej grupy klientów, dla których mieli oni okazję wykonywać opakowania czy to na produkty spożywcze, czy dla branży kosmetycznej, chemi gospodarczej, czy też artykułów papierniczych i przemysłowych, wykonywali również zlecenia dla tak znanych marek jak Ziaja, funnyland, czy dramers. Te przykłady jednoznacznie wskazują iż firma Joppol to producent opakowań, któremu możemy w pełni zaufać.

Opakowania w przemyśle spożywczym

Firma Joppol jako producent opakowań tworzy również opakowania dla przemysłu spożywczego. Jeśli mamy więc firmę w tej branży i potrzebujemy takowych opakowań, to właśnie firma Joppol sprawdzi się świetnie jako producent opakowań. Sama produkcja jest złożona z kilku etapów. Na pierwszym z nich następuje doradztwo technologiczne dla klienta, tutaj również mamy do czynienia z projektowaniem konstrukcji opakować i opracowaniem DTP dostarczonego projektu graficznego. Na kolejnym etapie dochodzi do druku naszych opakowań, to tutaj zostaje wykonany druk offsetowy (konwencjonalny i UV) oraz Sitodruk (UV). Kolejnym etapem jest uszlachetnianie naszego opakowania, a kończącym całym proces- obróbka introligatorska.

Currencies
Wed, Apr 24, 2019, 1:51PM UTC
NamePriceChange% Change
JSN_PAGEBUILDER_MARKET_ERROR_SYMBOL
JSN_PAGEBUILDER_MARKET_ERROR_SYMBOL
JSN_PAGEBUILDER_MARKET_ERROR_SYMBOL

Quick Poll

Joomla forms builder by JoomlaShine

Weather

JSN_PAGEBUILDER_THIS_KEY_DOES_NOT_EXIST