Home Page by K2 Home Page by JSN PageBuilder

W sklepach pełno jest różnego rodzaju świeczek zapachowych. Często jednak decydując się na przypadkowy produkt, można spotkać się z bardzo niską jakością. Takie świeczki mogą doznać szybkich uszkodzeń, często wcale nie pachną albo wypalają się zostawiając w słoiku połowę wosku. Aby takich sytuacji uniknąć, najlepiej jest postawić na świece zapachowe o najwyższej jakości - taką właśnie oferuje marka WoodWick.

Luksusowe świece zapachowe

Świece WoodWick przygotowywane są z dbałością o każdy detal. Widać to już w kunsztownych opakowaniach, które są niezwykłe gustowne i wykonane z trwałych materiałów (przede wszystkim szkła i metalu). Zaproponowane rozwiązania są też bardzo innowacyjne -podobnych kształtów i zestawień kolorów trudno szukać w innych sklepach. Każda ze świec jest zaś wykonana z wosku sojowego, który idealnie współgra z olejkami eterycznymi - pozwalając na intensywne uwalnianie się aromatów. W centrum świecy znajduje się zaś knot wykonany z drewna. Jest on wyjątkowy, ponieważ pozwala na bardzo szybkie uwalnianie się zapachów, a do tego oferuje doznania słuchowe. Paląca się świeczka wydaje bowiem odgłos przypominający trzaskające w kominku drewno.

Czym jeszcze charakteryzują się produkty WoodWick?

Trzeba tutaj wspomnieć o najbardziej istotnej rzeczy, to znaczy o zapachu. Marka ta proponuje szeroką ofertę aromatów, a każdy ze składów dopracowany jest tak, by wszystkie składniki idealnie do siebie pasowały. Można znaleźć tu wiele niepowtarzalnych wariantów, a znajdujące się w świecach olejki eteryczne sprawiają, że zapach pozostaje w powietrzu nawet kilka godzin po zgaszeniu świecy. Aromat można dopasować zaś do swojego samopoczucia, a nawet pory roku. WoodWick proponuje bowiem zapachy energetyczne, ale też dodające wnętrzu przytulności i wprowadzające domową atmosferę. Tego rodzaju świece palą się przez wiele godzin i palone przez 3-4 godziny dziennie, pozwalają cieszyć się swoim aromatem przez cały miesiąc. Ich wysoka jakość sprawia, że są one doskonałym pomysłem na prezent.

Currencies
Wed, Apr 24, 2019, 1:52PM UTC
NamePriceChange% Change
JSN_PAGEBUILDER_MARKET_ERROR_SYMBOL
JSN_PAGEBUILDER_MARKET_ERROR_SYMBOL
JSN_PAGEBUILDER_MARKET_ERROR_SYMBOL

Quick Poll

Joomla forms builder by JoomlaShine

Weather

JSN_PAGEBUILDER_THIS_KEY_DOES_NOT_EXIST