Home Page by K2 Home Page by JSN PageBuilder

W dzisiejszych czasach, kiedy tempo życia jest zawrotne, kiedy każdy chce zrobić karierę nie rezygnując jednocześnie z rodziny i własnego rozwoju, kiedy nadmiar bodźców atakuje nasz mózg z każdej strony; warto znaleźć dla siebie odskocznie. Oazę, gdzie będziemy mogli zregenerować nadwyrężone siły. Optymalnie, jeśli takie miejsce będzie blisko natury.

Właśnie z tych powodów coraz większą popularność zyskują domy pod Poznaniem. Chociaż stolica Wielkopolski jest piękna i dostarcza wiele kulturalnych rozrywek, oferuje nieograniczony dostęp do kin czy teatrów to na dłuższą metę może być męcząca. Smog, zanieczyszczenie powietrza, tłok, korki, blokowiska usytuowane jedno przy drugim...

Optymalnym rozwiązaniem pozwalającym korzystać z uroków dużego miasta, eliminując jednocześnie jego niedogodności jest właśnie wyprowadzenie się za miasto. Jedną z najdynamiczniej rozwijających się gmin w Polsce jest gmina Komorniki.

Położenie

Komorniki położone są w niedalekim sąsiedztwie Poznania. Przez gminę przebiega węzeł autostrady A2 oraz droga krajowa nr 5. Sprawia to, że dojazd praktycznie w każde miejsce Wielkopolski nie stanowi problemu. Gmina posiada też dobrze rozbudowaną komunikację autobusową i kolejową. Węzeł Poznań- Rzepin czy Poznań- Wrocław zapewnia gminie połączenie kolejowe praktycznie w każdą stronę. Bliskość Wielkopolskiego Parku Narodowego sprawia, że gmina jest częstym celem pieszych i rowerowych wycieczek. Piękne tereny spacerowe to raj dla rodzin z dziećmi i biegaczy. Nie trzeba jechać na Mazury aby odpocząć nad jeziorem czy w lesie, znajdują się one na wyciągnięcie ręki.

Domy Komorniki

Ponieważ gmina Komorniki intensywny rozwój przeżywa od ok 20 lat, zabudowana jest w większości domkami jednorodzinnymi lub szeregowcami. Nie ma tu szpecących blokowisk. Ponieważ jest to jedna z najszybciej rozwijających się gmin, liczba mieszkańców stanowi 6,8% mieszkańców całego powiatu poznańskiego i ciągle rośnie. Sprzyja temu nie tylko dogodne położenie, ale też przyjazna polityka władz gminy.

Currencies
Wed, Apr 24, 2019, 2:00PM UTC
NamePriceChange% Change
JSN_PAGEBUILDER_MARKET_ERROR_SYMBOL
JSN_PAGEBUILDER_MARKET_ERROR_SYMBOL
JSN_PAGEBUILDER_MARKET_ERROR_SYMBOL

Quick Poll

Joomla forms builder by JoomlaShine

Weather

JSN_PAGEBUILDER_THIS_KEY_DOES_NOT_EXIST