Home Page by K2 Home Page by JSN PageBuilder

Wręczanie prezentów według wielu osób daje o wiele więcej radości niż ich samodzielne odbieranie. Widok rysującego się na twarzy uśmiechu drugiej osoby, osładza chwile zwątpienia, które towarzyszyły nam nie tylko podczas wyboru prezentu, ale również jego pakowania. Mnogość okazji panosząca się w kalendarzu sprawia, że prezentów otrzymujemy coraz więcej, ale również coraz więcej wręczamy. Jak poradzić sobie z pakowaniem? Czy posłużyć się pomocą profesjonalnej firmy? A może skorzystać z "przydasiów" zalegających w domu? Sprawdźmy to razem.

Typowy kształt- typowa odpowiedź

Prezenty o typowym kształcie np. ubrania, minimalistyczne wazony, a także słodycze zapakować możemy w pudełko. Pudełka ozdobne aktualnie nabyć można w prawie każdym sklepie papierniczym, a także kwieciarni, ale można również wykonać samodzielnie.

Tworzenie prezentowego pudełka należy rozpocząć od wyboru bazy. Najlepszym wyborem będzie pudełko trochę większe niż nasz prezent, dzięki temu na pewno się zmieści i podczas transportu nie uszkodzi on opakowania.

Pudełeczko okleić możemy zarówno gazetą, jak i kartkami wydartymi z nieużywanej książki. Inspiracją mogą okazać się także cytaty naniesione na kalkę oraz stempelki wykonane przy użyciu korka lub poczciwego ziemniaka. Spersonalizowanie opakowania na pewno spotka się z zachwytem obdarowanego, dlatego warto poświęcić 15 minut na stworzenie czegoś nietypowego.

Nietypowy kształt- idealny sposób na pobudzeni fantazji

Butelkę wina, czy koniaku a także akcesoria o nietypowych kształtach zapakować trochę trudniej, jednak nie jest to niemożliwe. W przypadku butelek i wazonów ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia. W czasie zimy pokusić możemy się wyłącznie o przyozdobienie szyjki butelki mini- szalikiem lub czapeczką wykonaną z niewielkiej ilości wełny.

Zabawki, które trudno włożyć do pudełeczka, możemy opakować w celofan lub stworzyć z nich papierowego cukierka. Obłożenie zabawki papierem pakowym i związanie na dwóch końcach pozwoli na stworzenie imitacji cukierka, która spodoba się szczególnie dzieciom.

Jak widać pakowanie prezentów nie należy do najtrudniejszych. Trochę materiałów, chwila czasu oraz wyobraźnia- pozwolą nam na stworzenie dzieła, które będzie wspominane przez obdarowanego przez długi, długi czas.

Currencies
Wed, Apr 24, 2019, 2:09PM UTC
NamePriceChange% Change
JSN_PAGEBUILDER_MARKET_ERROR_SYMBOL
JSN_PAGEBUILDER_MARKET_ERROR_SYMBOL
JSN_PAGEBUILDER_MARKET_ERROR_SYMBOL

Quick Poll

Joomla forms builder by JoomlaShine

Weather

JSN_PAGEBUILDER_THIS_KEY_DOES_NOT_EXIST