Home Page by K2 Home Page by JSN PageBuilder

Piekarnie i cukiernie, które realizują zamówienia na torty często mają sprawdzone sposoby na bezpieczne i solidne opakowanie dla tortów, dzięki którym wypieki nie zniszczą się w trakcie transportu i do klienta dotrą w nienaruszonym stanie. W gorszej sytuacji są prywatne osoby, które chcą przewieźć własny wypiek bez narażania go na uszczerbek.

W CO ŁATWO I SOLIDNIE ZAPAKOWAĆ CIASTO?

Nie należy jednak się zniechęcać. W sklepach, zarówno internetowych jak i stacjonarnych można nabyć specjalnie kartony w różnych rozmiarach, dzięki którym transport ciasta będzie względnie bezpieczny. Producent opakowań cukierniczych dba o to, by papier, z którego wykonane jest takie opakowanie nie był śliski, był odpowiednio gruby i odporny na wgniecenia. Dodatkowo, specjalne opakowania są zazwyczaj wyposażone w uchwyt na górnej części by ułatwić przenoszenie pakunku. Jeżeli ktoś często transportuje wypieki lub ma ich do przeniesienia kilka, może nabyć wiele sztuk hurtowo - drukarnia opakowań prawdopodobnie zaproponuje wtedy okazyjną cenę.

ALTERNATYWA DLA KARTONU

Jeżeli pod ręką nie ma akurat specjalnego kartonu do zapakowania tortu, warto poszukać w domu alternatywnego sposobu: dobrze spiszą się skrzynki, pudełka po butach czy "podebrane" z marketów spożywczych kartony, w których wystawiane są owoce i warzywa. W każdym sklepie taki karton można zabrać do domu, jest to dozwolone i darmowe. Szukając czegoś co zastąpi karton na ciasto, trzeba tylko pamiętać by miało sztywne dno oraz ściany. Dobrze też gdy ma przykrywkę, choć tę można śmiało zastąpić folią aluminiową, a nawet reklamówką.

SAMODZIELNE WYKONANIE OPAKOWANIA NA TORT

Z braku laku za wykonanie takiego opakowania można zabrać się samodzielnie. Można skleić ze sobą taśmą klejącą kawałki kartonu, tektury czy styropianu, dno zaś wyłożyć papierem śniadaniowym lub folią. Co ważne, należy zadbać by wykonane pudełko nie było za duże. Dopasowane wymiary do wielkości tortu lub ciasta zapobiegną jego przesuwaniu się w trakcie transportu, co mogłoby doprowadzić do nieodwracalnych uszkodzeń.

Currencies
Wed, Apr 24, 2019, 2:28PM UTC
NamePriceChange% Change
JSN_PAGEBUILDER_MARKET_ERROR_SYMBOL
JSN_PAGEBUILDER_MARKET_ERROR_SYMBOL
JSN_PAGEBUILDER_MARKET_ERROR_SYMBOL

Quick Poll

Joomla forms builder by JoomlaShine

Weather

JSN_PAGEBUILDER_THIS_KEY_DOES_NOT_EXIST