Home Page by K2 Home Page by JSN PageBuilder

Na pierwszy rzut oka wybór opakowań kartonowych wydaje się bardzo prostym zadaniem. Niestety sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Na naszym rynku jest wielu godnych uwagi producentów, którzy oferują wysokiej jakości kartony pocztowe. To właśnie szeroki wybór sprawia, że wybranie tych najlepszych jest bardzo trudnym zadaniem. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które często kupują opakowania kartonowe, ale nie mają zielonego pojęcia na co zwrócić uwagę przy ich zakupie.

Rozmiar kartonów pocztowych ma znaczenie?

W pierwszej kolejności pamiętać należy o tym, że olbrzymie znaczenie ma rozmiar kartonów pocztowych. Lepszym wyjściem jest oczywiście zakup za dużych kartonów, niż za małych. W tym pierwszy przypadku zawsze będziemy mogli korygować przesyłkę odpowiednimi wypełnieniami. Oprócz rozmiarów pamiętać należy także o rodzaju pakowanego przedmiotu. Nie przy wszystkich przesyłkach wystarczą tradycyjne pudełka trzywarstwowe. Najbardziej wymagające osoby powinny zainwestować w pięciowarstwowe opakowania kartonowe, które są bardzo wytrzymałe. Jeżeli korzystamy z paczkomatów, to warto zadbać o to, aby kartony pocztowe dostosowane były do poszczególnych skrytek. Tylko dzięki odpowiednio dobranemu opakowaniu, będziemy mieć 100% pewność, że nasza paczka zostanie zaliczona do właściwej taryfy.

Zabezpieczenie paczki

Warto zadbać także o to, aby odpowiednio zabezpieczyć paczkę przed wysłaniem. W miarę możliwości należy tak przygotować towar, aby nie posiadał żadnych wystających elementów. Jeżeli wysyłamy kruche i bardzo delikatne przedmioty, to warto dokładnie zabezpieczyć je specjalną folią bąbelkową. Wszystkie wolne przestrzenie w kartonie należy uzupełnić specjalnymi wypełniaczami. Nie można zapominać także o dołączeniu odpowiedniej etykiety ostrzegawczej, a karton pocztowy należy dokładnie skleić porządną taśmą pakową. Jeżeli w opakowaniu kartonowym przesyłamy bardzo ciężkie przedmioty, to całą paczkę należy dodatkowo zabezpieczyć. W tym konkretnym przypadku najlepiej sprawdzi się porządna folia stretch, która obecnie jest najtańszym i najskuteczniejszym sposobem na szybkie zabezpieczenie paczki.

Currencies
Wed, Apr 24, 2019, 1:51PM UTC
NamePriceChange% Change
JSN_PAGEBUILDER_MARKET_ERROR_SYMBOL
JSN_PAGEBUILDER_MARKET_ERROR_SYMBOL
JSN_PAGEBUILDER_MARKET_ERROR_SYMBOL

Quick Poll

Joomla forms builder by JoomlaShine

Weather

JSN_PAGEBUILDER_THIS_KEY_DOES_NOT_EXIST