Home Page by K2 Home Page by JSN PageBuilder

Gorąca herbatka z cynamonem i imbirem, miękki koc polarowy czy też ciepłe kapcie to coś, co idealnie sprawdza się podczas chłodniejszych wieczorów. Mile widziany jest także kominek, który ogrzewa i jednocześnie stanowi przyjemną dla oka atrakcję. Zimą pościel wdaje się być jeszcze przyjemniejsza i cieplejsza w dotyku, że aż nie chce się opuszczać łóżka. Jak zatem rozgrzać się wieczorem, gdy zawitają niskie temperatury?

Koce polarowe, czyli sposoby na wieczorne rozgrzanie

Zimowa aura z całą pewnością nie sprzyja chodzeniu w skąpym ubraniu. Znacznie chętniej sięgamy wówczas po ciepłe narzuty i pledy, koce do otulenia, rozgrzewające napoje i termofory. Podczas zimnych dni oraz dla osób nieprzepadających za chłodem polecane są przyjemne w dotyku i ciepłe koce/pledy, którymi można szczelnie się otulić lub okryć wybraną część ciała. Jako, że dostępne są one w najróżniejszych rozmiarach, wzorach, kolorach i fakturach, bezproblemowo można znaleźć model dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Koce i pledy o nietypowych kolorach, o dekoracyjnym splocie czy też ciekawym motywie mogą stanowić również ozdobę. Bardzo ciepłe i przyjemne w dotyku są koce wełniane, które dodatkowo wykazują właściwości prozdrowotne – redukują bóle stawowe i usprawniają krążenie krwi oraz zapewniają utrzymanie optymalnej temperatury.

Ponadto wełniane koce dobrze wchłaniają wilgoć, a te z domieszką lanoliny posiadają właściwości antybakteryjne i przeciwalergiczne. Ciekawą opcją na chłodniejszy wieczór jest otulenie się bardzo miękkim i delikatnym kocem z angory. Jak najbardziej sprawdzą się oczywiście koce polarowe, które są tanie, przyjemne w dotyku i łatwe w otrzymaniu czystości. Zaletą polaru jest to, że się nie gniecie oraz ma bardzo dobre właściwości izolacyjne.

 

Podczas chłodniejszych dni spędzanych w ogrodzie warto sięgnąć także po miękkie poduszki i poduchy. Dostępne są zarówno te zakrywające tylko siedzisko krzesła/ławki, jak również całe oparcie czy nawet podnóżek. Jeśli potrzebujemy dodatkowego źródła ciepła, to warto sięgnąć po wypełniony gorącą wodą termofor w przyjemnym w dotyku pokrowcu.

Currencies
Wed, Apr 24, 2019, 1:52PM UTC
NamePriceChange% Change
JSN_PAGEBUILDER_MARKET_ERROR_SYMBOL
JSN_PAGEBUILDER_MARKET_ERROR_SYMBOL
JSN_PAGEBUILDER_MARKET_ERROR_SYMBOL

Quick Poll

Joomla forms builder by JoomlaShine

Weather

JSN_PAGEBUILDER_THIS_KEY_DOES_NOT_EXIST