Home Page by K2 Home Page by JSN PageBuilder

Pościel dla alergika powinna przeciwdziałać rozwojowi silnych alergenów, które odpowiedzialne są za wywoływanie rozmaitych uczuleń. Aby spełnić te wymagania, musi być wykonana z odpowiednich materiałów higroskopijnych. Są one w stanie zapewnić właściwą cyrkulację powietrza, odprowadzając na zewnątrz wilgoć pochłanianą z ciała człowieka. Jak wybrać właściwą pościel dla alergika?

 

Kołdry antyalergiczne - wypełnienie

Jako kołdry antyalergiczne doskonale sprawdzają się pościele wypełnione świeżym gęsim puchem, o ile użytkownik nie jest na niego uczulony. Ich waga jest stosunkowo niska, a jednocześnie zachowują optymalną izolację cieplną. Zanim wypełnienie w postaci puchu zostanie umieszczone wewnątrz kołdry, poddawane jest dokładnemu praniu oraz odpowiedniej obróbce termicznej. Dzięki temu alergicy mogą korzystać z pościeli o maksymalnej czystości, zapewniającej pożądaną sterylność. Jako wypełnienie dobrze sprawdzają się również włókna wielokanałowe, które skutecznie przeciwdziałają rozwojowi bakterii, grzybów i roztoczy. Dzięki odpowiednim właściwościom, doprowadzają do przerwania łańcucha pokarmowego mikroorganizmów.

Tkaniny poszyciowe

W przypadku pościeli dla alergików, jako tkanina na poszycie doskonale sprawdzają się mikrowłókna. Wytwarzają one specjalną barierę dla roztoczy, dzięki czemu nie są one w stanie przedostać się do środka poduch i kołder. Włókna te cieńsze są nawet od naturalnych nici jedwabiu, zapewniając tym samym bardzo gęsto utkaną barierę. W ten sposób zatrzymywane są cząsteczki nawet o wielkości 0,1 mikrona. Uniemożliwia to przenikanie zarówno roztoczom, jak i różnym cząsteczkom alergizującym, które osiągają zwykle rozmiary od 1 do 3 mikronów. Tkaniny z mikrowłókien zapewniają jednocześnie optymalną wentylację, przepuszczając powietrze i wilgoć. Różnice temperatur są redukowane, dzięki czemu kołdra ogrzewa ciało równomiernie. Do produkcji najlepszych pościeli alergicznych wykorzystywane są specjalne, nierozrywalne czynniki ochronne. Nie ulegają one rozerwaniu nawet po wielokrotnym wypraniu.

Currencies
Wed, Apr 24, 2019, 1:58PM UTC
NamePriceChange% Change
JSN_PAGEBUILDER_MARKET_ERROR_SYMBOL
JSN_PAGEBUILDER_MARKET_ERROR_SYMBOL
JSN_PAGEBUILDER_MARKET_ERROR_SYMBOL

Quick Poll

Joomla forms builder by JoomlaShine

Weather

JSN_PAGEBUILDER_THIS_KEY_DOES_NOT_EXIST