Home Page by K2 Home Page by JSN PageBuilder

Walentynki są niezwykłym dniem, świętem zakochanych. Każdego roku czternastego lutego z wystaw sklepów spoglądają na przechodniów niezwykłe upominki. Mają one na celu przypominanie o tym, jak wielkim uczuciem darzymy naszego partnera. Walentynki to oczywiście niejedyny dzień w roku, kiedy powinniśmy okazywać swoje uczucia. Niestety w natłoku codziennych spraw często zapominamy o najbliższych nam osobach.

 

Czym są walentynki?

Walentynki są obecne w naszej kulturze już od ponad 500 lat. Aż trudno w to uwierzyć ale zwyczaj ten narodził się na Wyspach Brytyjskich, stamtąd wraz z osadnikami, trafił do Ameryki, gdzie stał się szczególnie popularny. Dziś bardzo wiele osób krytykuje obchodzenie dnia zakochanych. Uważają oni, że takie „święto” znacząco wpływa na stan naszych relacji z bliskimi. Walentynki są  dla nich bardzo niekorzystne, gdyż „świętowanie” ich co roku kojarzy im się z odbębnieniem tego dnia. Większość jednak uważa, że święto zakochanych to niezwykły dzień, pełen czułości i miłości. Czternastego lutego możemy dzielić się naszym uczuciem z najbliższą nam osobą. W natłoku codziennych obowiązków brakuje nam często czasu, by odpowiednio uhonorować nasza drugą połówkę. Walentynki to idealny czas dla romantycznych gestów, gorących wyznań miłości i sentymentalnych podarunków.

Prezent walentynkowy to nie problem!

Czasami bardzo trudno jest nam wyrazić swoje uczucia. Nie wiemy w jaki sposób pokazać naszej drugiej połówce, że jest ona dla nas całym światem. Oto kilka propozycji prezentów walentynkowych, z których na pewno on/ona bardzo się ucieszy:

  • słodycze, np. bombonierka czy czekoladki w kształcie serca;
  • perfumy;
  • biżuteria, np. ze specjalną dedykacją;
  • koszulka lub kubeczek ze zdjęciem i nadrukiem;
  • zmysłowa bielizna;
  • ulubione kwiaty;
  • romantyczna kolacja, spacer, bilety do kina, teatru itp.
  • kilkudniowa wycieczka do miejsca, które ma dla was obojga sentymentalne znaczenie;
  • lot balonem, skok ze spadochronem;

szukasz więcej inspiracji na walentynkowy prezent, koniecznie odwiedź stronę internetową ReklamowyGadzet.pl. Znajdziecie tam mnóstwo ciekawych przedmiotów, które są idealnym upominkiem na walentynki.

Czy warto samodzielnie wykonać prezent?

Oczywiście, że tak! Samodzielnie wykonany prezent jest niesamowitym upominkiem, który płynie prosto z głębi serca. Doskonałym pomysłem na prezent walentynkowy jest własnoręcznie wykonana kartka z samodzielnie ułożonym wierszem. Jest to niezwykły upominek, który podkreśla, jak bardzo zależy nam na wybrance/wybranku naszego serca. Można również ozdobić mieszkanie girlandami z serduszek lub stworzyć galerię waszych zdjęć. Są to niezwykle proste do wykonania rzeczy, które zachwycą  i oczarują każdego. Dzięki takim ozdobom spędzanie walentynek w domu nigdy nie będzie nudne i monotonne. Warto o tym pamiętać, że najważniejsza jest zawsze dobra zabawa i ukochana osoba obok, gdyż nie ma nic cenniejszego, niż uśmiech na twarzy naszego partnera.

Currencies
Wed, Apr 24, 2019, 2:42PM UTC
NamePriceChange% Change
JSN_PAGEBUILDER_MARKET_ERROR_SYMBOL
JSN_PAGEBUILDER_MARKET_ERROR_SYMBOL
JSN_PAGEBUILDER_MARKET_ERROR_SYMBOL

Quick Poll

Joomla forms builder by JoomlaShine

Weather

JSN_PAGEBUILDER_THIS_KEY_DOES_NOT_EXIST