Home Page by K2 Home Page by JSN PageBuilder

Każda para chce, by dzień ich ślubu był wyjątkowy. Jest to szczególny moment, który będziemy pamiętać do końca życia. Ślub i wesele wymagają jednak sporo pracy i doskonałej organizacji. Jest to przedsięwzięcie, które wiąże się z ogromnymi kosztami i nie wszystkich na to stać. Czasami trzeba ograniczyć pewne wydatki, jak np. wybór kamerzysty czy fotografa. Z roku na rok, coraz więcej osób decyduje się zatrudnić tylko jednego specjalistę, odpowiedzialnego za uwiecznianie tych niepowtarzalnych chwil. Którego z nich powinniśmy wybrać? Nasz artykuł ułatwi ci podjęcie tej niełatwej decyzji.

Czy powinnam/powinienem wybrać kamerzystę?

Coraz więcej osób rezygnuje z zatrudnienia na weselu kamerzysty. Wiąże się to z tym, iż często wyobrażamy sobie ślubny film, jako nieciekawą relację, ukazującą w zupełnie odmiennym świetle zapamiętany przez nas jeden z najpiękniejszych dni w życiu. Należy o tym pamiętać, że branża wideofilmowania bardzo się rozwinęła i oferuje nam dynamiczne, ciekawe i doskonałej jakości filmy, które czasami przypominają hollywoodzkie produkcje. Jeśli podejmiemy decyzję o zatrudnieniu kamerzysty, otrzymamy dźwięk i obraz, który pozwoli nam dokładniej upamiętnić ten szczególny moment naszego życia. Wielu kamerzystów proponuje narzeczonym przygotowanie ślubnego teledysku, który jest piękną i nietuzinkową pamiątką, pokazującą najważniejsze momenty uroczystości zaślubin.

A może lepiej wybrać fotografa?

Fotografowie cieszą się znacznie większym zainteresowaniem niż kamerzyści. Wynika to z tego, że znacznie częściej sięgamy po zdjęcia niż płytę ze ślubnym filmem. Zdjęcia zdobią nasze mieszkania, mogą być ustawione na tapecie w telefonie czy komputerze. Ślubny film zazwyczaj jest często oglądany przez dzieci, którym rodzice włączają go jako alternatywę dla tych samych bajek. Warto również o tym pamiętać, że zdjęcia uwieczniają trudne do pokazania na filmie momenty takie, jak np. ciepło spojrzenia podczas składania sobie przysięgi małżeńskiej. Należy również zauważyć, że zdjęcia ślubne stwarzają możliwość większego retuszu, dzięki któremu możemy pozbyć się niechcianych mankamentów.

Po czym poznać profesjonalnego fotografa?

Każdy profesjonalny fotograf posiada:

  • setki realizacji fotograficznych,
  • specjalistyczny sprzęt – wysokiej klasy aparaty, które gwarantują najwyższej jakości zdjęcia,
  • praktykę – dzięki zdobytemu podczas pracy doświadczeniu fotograf może doradzić narzeczonym najlepsze dla nich rozwiązanie,
  • wiedzę – którą systematycznie rozwija dzięki szkoleniom i warsztatom.

Najkorzystniejszą opcją jest zatrudnić firmę, która specjalizuje się w fotografii i nagrywaniu ślubnych filmów. Zazwyczaj ich usługi są znacznie tańsze i zdecydowanie lepsze, niż w przypadku gdy zatrudnimy obu specjalistów oddzielnie. Pamiętaj, by przy wyborze fotografa i kamerzysty nie kierować się wyłącznie ceną. Musisz dokładnie zapoznać się z prezentowanym przez nich portfolio, dzięki temu poznasz ich styl. Jeśli wciąż szukasz profesjonalnej firmy, która uwieczni wasz magiczny dzień, koniecznie zapoznaj się z ofertą Super Foto. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej super-foto.eu.

Currencies
Wed, Apr 24, 2019, 2:14PM UTC
NamePriceChange% Change
JSN_PAGEBUILDER_MARKET_ERROR_SYMBOL
JSN_PAGEBUILDER_MARKET_ERROR_SYMBOL
JSN_PAGEBUILDER_MARKET_ERROR_SYMBOL

Quick Poll

Joomla forms builder by JoomlaShine

Weather

JSN_PAGEBUILDER_THIS_KEY_DOES_NOT_EXIST