Home Page by K2 Home Page by JSN PageBuilder

Samochody z silnikiem Diesla to konstrukcje bardziej zaawansowane niż tzn. benzynówki. Ich mechanizm jest pod wieloma względami rewolucyjny i spełnia wymagania nowoczesnej motoryzacji. Oto przykłady na to jak nowoczesne technologie mogą zmienić silnik spalinowy.

Co nowego w Dieslu?

1. Koło dwumasowe.

Konstrukcja ta w swej prostocie jest wręcz genialna. Opiera się na dwóch zespolonych ze sobą kołach, pomiędzy którymi znajduje się materiał tłumiący drgania. W ten sposób praca skrzyni biegów jest znacznie płynniejsza podczas jazdy samochodem.

2. Sterowane elektronicznie zawory.

W silniku Diesla coraz częściej trybiki są sterowane elektronicznie. W ten sposób znacznie zminimalizujemy zużycie paliwa i optymalizujemy prace silnika. Dzięki tym zabiegom silnik Diesla może pracować o kilkadziesiąt procent wydajniej niż silnik benzynowy.

Te i inne nowatorskie technologie nie tylko zmniejszają zużycie paliwa, ale też poprawiają właściwości jezdne samej jednostki napędowej. Jest to niezwykle ważne, ponieważ każdy z nas chce jak najmniej eksploatować swój samochód, aby posłużył mu na długie lata jazdy po świecie.

Currencies
Wed, Apr 24, 2019, 1:52PM UTC
NamePriceChange% Change
JSN_PAGEBUILDER_MARKET_ERROR_SYMBOL
JSN_PAGEBUILDER_MARKET_ERROR_SYMBOL
JSN_PAGEBUILDER_MARKET_ERROR_SYMBOL

Quick Poll

Joomla forms builder by JoomlaShine

Weather

JSN_PAGEBUILDER_THIS_KEY_DOES_NOT_EXIST