Home Page by K2 Home Page by JSN PageBuilder

Nie jest wcale koniecznością inwestowanie we fryzjerskie lakiery do włosów z najwyższej półki ani też jakieś specjalistyczne kosmetyki do włosów, aby nadać fryzurze pożądanego kształtu. Bardzo często do wymodelowania wystarczy posłużyć się odpowiednią szczotką i pianką do włosów, aby wyglądać niczym gwiazda z okładki poczytnego magazynu. Każdego roku zmieniają się trendy modowe i pojawiają się nowe sposoby układania włosów. Tego lata prym wiodą wiązana i zaplątane włosy czy też mokre i zaczesane do tyłu. Jak najbardziej warto robić kucyki i nisko upięte koki czy nawet luźne warkocze, aby wyglądać modnie i stylowo.

Idealna fryzura na lato, czyli jaka?

Pozostawianie rozpuszczonych włosów w przypadku długich kosmyków latem jest dość ryzykownym posunięciem. Łatwo wówczas nie tylko o ich poplątanie, ale również o rozdwojenie końcówek, przesuszenie pukli i wzmożoną ich łamliwość. Wiatr, nadmierne promieniowanie słoneczne i słona woda z pewnością nie sprzyjają zachowaniu pięknej fryzury. Na szczęście tego lata prym wiodą kucyki, koki, drobne warkoczyki czy też luźny warkocz. Letnia fryzura powinna być dziewczęca i łatwa w wykonaniu. Kto by chciał marnować czas na długie układnie włosów, które po wyjściu na zewnątrz będą musiały mierzyć się z wieloma przeciwnościami? Kok baleriny, oryginalny kucyk, luźne upięcia na opasce wyglądają bardzo stylowo i do tego można wykonać je dosłownie w kilka minut.

W  przypadku posiadaczek długich włosów świetnym rozwiązaniem będzie podpinany bob. Jest to proste i eleganckie upięcie, które uwielbiają celebrytki. Idealnie sprawdzi się zarówno na plaże, jak i na randkę. Z kolei na co dzień, jak i na imprezę świetnym wyborem będzie wysoki kok. W celu stworzenia tego idealnego warto posłużyć się pewnym gadżetem w postaci wypełniacza do koka. Dzięki temu niezbornemu narzędziu możliwe jest stworzenie pełnego koka. Co ciekawe, możliwe jest nawet zrobienie go, używając do tego skarpetki. Wystarczy obciąć przy niej część na palce, a resztę zrolować w grubą gumkę i gotowe. Na plażę śmiało można zrobić koronę z warkocza. Nawet prosty warkocz będzie strzałem w dziesiątkę w upalne dni.

Currencies
Wed, Apr 24, 2019, 2:12PM UTC
NamePriceChange% Change
JSN_PAGEBUILDER_MARKET_ERROR_SYMBOL
JSN_PAGEBUILDER_MARKET_ERROR_SYMBOL
JSN_PAGEBUILDER_MARKET_ERROR_SYMBOL

Quick Poll

Joomla forms builder by JoomlaShine

Weather

JSN_PAGEBUILDER_THIS_KEY_DOES_NOT_EXIST