Home Page by K2 Home Page by JSN PageBuilder

Męskie włosy, choć zazwyczaj są krótkie, również można ciekawie stylizować. Zadbana, ciekawie ułożona fryzura to zdecydowanie coś, co przyciąga wzrok. Jednak, aby zapewnić jej trwałość i dobry wygląd przez wiele godzin, należy prawidłowo ją utrwalić.

DOBÓR ODPOWIEDNIEGO KOSMETYKU TO PODSTAWA

Wbrew pozorom, wybór dostępnych na rynku kosmetyków do męskiej stylizacji włosów jest bardzo duży. Dostępnych jest wiele różnych produktów, różniących się pod kątem przeznaczenia i właściwości, a także rodzajów włosów. Dobór odpowiednich kosmetyków do fryzury, jaką chce się wykonać i utrwalić to pierwszy krok do sukcesu. Żele, pasty, gumy, woski, pomady czy lakiery - dzięki nim efekt będzie świetny a trwałość zadowalająca.

ŻEL

Używając żelu koniecznie trzeba uważać, aby nie przesadzić z nakładaną ilością - za dużo żelu na włosach może dać kiczowaty, nieestetyczny efekt tłustych włosów. Żelu używa się głównie by subtelnie wymodelować fryzurę, usztywnić ją. Dobrze jest nałożyć taki produkt na jeszcze wilgotne włosy - niewielką ilość rozprowadzić na kosmykach, formując wybraną fryzurę i pozostawić do wyschnięcia.

GUMA I PASTA

Po te produkty można sięgnąć, gdy włosy mają być silnie wymodelowane i utrwalone. Gumę lub pastę lepiej nałożyć na pojedyncze, suche kosmyki po wstępnym ułożeniu pożądanej fryzury. Zapewnią one dobrą trwałość i naturalny wygląd.

WOSK

Wosk ma silne właściwości nabłyszczające. Nadaje sprężystości i ładnie podkreśla wymodelowaną fryzurę. Niestety, nie usztywni on porządnie włosów, dlatego dodatkowo zaleca się zastosowanie środka utrwalającego. Wosk nakłada się na całe, suche włosy.

LAKIER DO WŁOSÓW

Lakiery to kosmetyki stosowane zawsze na końcu pracy z włosami. Nigdy nie należy pryskać nimi fryzury przed końcem stylizacji, gdyż produkt ten ma bardzo silne właściwości utrwalające i usztywniające. Po jego użyciu, trudno będzie cokolwiek zmodyfikować, co świadczy o jego mocnym działaniu. Szczególnie trwałe są fryzjerskie lakiery do włosów - po ich użyciu fryzurze nie straszne będą wiatr i deszcz. Decydując się na lakier, należy pamiętać o prawidłowym sposobie jego użycia, czyli o pryskaniu włosów z odpowiedniej odległości - około 30 centymetrów. W przeciwnym razie lakier może skleić fryzurę i zupełnie ją zniekształcić.

Currencies
Wed, Apr 24, 2019, 1:51PM UTC
NamePriceChange% Change
JSN_PAGEBUILDER_MARKET_ERROR_SYMBOL
JSN_PAGEBUILDER_MARKET_ERROR_SYMBOL
JSN_PAGEBUILDER_MARKET_ERROR_SYMBOL

Quick Poll

Joomla forms builder by JoomlaShine

Weather

JSN_PAGEBUILDER_THIS_KEY_DOES_NOT_EXIST